Верифікований профіль
4
Місяці досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому
Спеціалізуюся на оренді житлової нерухомості та допомагаю клієнтам безпечно і швидко укладати угоди.

Працюю в агенції нерухомості з 14-річним досвідом роботи на ринку. Пройшла профільне навчання та використовую сучасні інструменти пошуку і просування об’єктів.

Мій підхід — максимальна прозорість, швидкість роботи та комфорт клієнта на кожному етапі співпраці.

Якщо ви власник — допоможу швидко та безпечно здати/продати нерухомість.
Якщо шукаєте житло — підберу варіанти під ваш бюджет і побажання та допоможу пройти весь процес без зайвого стресу.

Оренда комерційної нерухомості (2)

  • АН "Рідний Дім"
    42 000 грн/міс
    700 грн/м²

    8-го Березня вул. (8 Березня), 54

    приміщення вільного призначення
    60 м²
    вчора
    ОРЕНДА ФАСАДНИХ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ | м. Обухів вул. 8 Березня — біля Епіцентру Активний авто- та пішохідний трафік Зручна транспортна розвʼязка Площі на вибір: ▪️ 40 м² ▪️ 60 м² ✨ Приміщення З РЕМОНТОМ — можна заїжджати та працювати Підійде під бізнес / офіс / сервіс / магазин Оренда: 800 – 900 грн/м²
    Рієлтор
  • АН "Рідний Дім"
    24 000 грн/міс
    500 грн/м²

    мікрорайон Обухівський Ключ вул., 9

    приміщення вільного призначення
    48 м²
    2023 рік побудови
    4 дні тому
    м. Обухів | м-н Обухівський ключ Комерційне приміщення Площа: 48 м² ✅ Окремий вхід Санвузол Бойлер Підсобне приміщення Вартість: 550 грн/м² Пропонується в оренду світле та просторе комерційне приміщення в одному з найпопулярніших житлових комплексів міста — «Обухівський ключ». Локація з активним пішохідним трафіком, сучасна забудова та велика кількість мешканців створюють чудові умови для розвитку бізнесу. ✔️Під будь-який вид діяльності
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.